Sitelerimiz

Hakkımızda

Hakkımızda

01

Bizi Yakından Tanıyın

Firmamız Zeki Çalışkan tarafından 1992 yılında Arabayatağı Mh. Ankara Yolu Cd. de kurulmuştur. Ankara yolu üzerinde Fiat Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başlayan firmamız 2007 yılı itibari ile Mudanya yolu üzerinde faaliyetlerine devam etmiştir. Zamanla sektörde öncü firmalardan biri haline gelen Çalışkanel 2009 yılında İzmir yolu üzerinde ikinci şubesini özel servis olarak kurmuştur. Firmamız eğitimli, güçlü kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile yenilikçi, gelişime açık, etik değerlere önem veren, çevre standartlarına uygun ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek tüm marka/model araca hizmet vermeye devam etmektedir.

2015 yılı itibari ile ÇALIŞKANEL İNŞAAT adı ile inşaat faaliyetlerine başlayarak konut ve işyeri projeleri ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

02

Neden Biz?

Sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal, teknik ve ekonomik çözümler üreten firmamız, bunu teknolojinin gelişmesini takiple, malzeme, renk, doku, ekonomi, ergonomik gibi detayları analiz ederek gerçekleştirmekte, bulunduğu bölgenin zemin yapısına en uygun ve güven verici bir şekilde tasarlayıp uyguladığı yapılarla da sizlerin kullanımına sunmaktadır.

%

Proje

%

Mimari

%

İnşaat